O nas

REMEDEST Centrum Medycyny Estetycznej w Ustroniu

Naszą misją jest poprawa Państwa komfortu życia poprzez zatrzymanie oznak upływającego czasu.

Centrum Medycyny Estetycznej Remedest, zlokalizowane jest w Ustroniu w samym jego sercu oraz jednocześnie w zacisznym i kameralnym miejscu. Nasze priorytety to profesjonalizm, skuteczność, bezpieczeństwo, a przede wszystkim Państwa satysfakcja z otrzymanych efektów. Zabiegi wykonujemy jedynie na certyfikowanych i cieszących się światową renomą preparatach oraz urządzeniach medycznych. Aby zapewnić najwyższy standard świadczonych usług nieustannie poszerzamy nasze kompetencje. Potrzeby każdego z Państwa różnią się zależnie od oczekiwań oraz cech personalnych. Serdecznie zapraszamy na konsultacje w trakcie, których będziemy mogli je poznać, a także w indywidualny sposób Pani/ Panu pomóc.

Dlaczego REMEDEST?

Co oferujemy?

Najwyższej jakości preparaty

Pracujemy jedynie na certyfikowanych i bezpiecznych produktach.

Obszerną ofertę zabiegową

Stale śledzimy najnowsze trendy wybierając sprawdzone zabiegi.

Indywidualne podejście

Każdy zabieg poprzedzony jest wnikliwą konsultacją.

Dogodne terminy

Umożliwiamy wizyty w godzinach popołudniowych oraz w weekendy.

SYSTEM RATALNY

Umożliwiamy płatność za zabiegi w ratach dzięki programowi MediRaty

PARKING

Nie musisz stresować się trudnościami ze znalezieniem miejsca parkingowego.

Dr n. med. Marcin Gierek

Dr n. med. Marcin Gierek jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w  Katowicach, absolwentem studiów podyplomowych na kierunku Medycyna Estetyczna dla Lekarzy w GWSH w Katowicach. Doświadczenie zdobywał od światowych ekspertów w dziedzinie medycyny estetycznej, tj. prof. Maurizio Ceccarelli, prof. Pasquale Motolese (twórca Aqualyx) oraz dr Romulo Mene. Ponadto jest członkiem licznych stowarzyszeń m.in. Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti Aging, Polskiego Towarzystwa Chriurgii Odtwórczej Włosów, Światowego Towarzystwa Medycyny Anti-Aging (WOSIAM) oraz Towarzystwa Chirurgów Polskich. Bierze udział w licznych szkoleniach z zakresu medycyny estetycznej oraz chirurgii plastycznej. Dr Marcin Gierek pracuje w Centrum Leczenia Oparzeń w Siemianowicach Śląskich.

Lek. Gabriela Ochała-Gierek

Lek. Gabriela Ochała-Gierek jest absolwentką Wydziału Lekaskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Jest rezydentem w trakcie specjalizacji z dermatologii i wenerologii, którą odbywa w Oddziale Dermatologicznym w Sosnowcu. Regularnie podnosi swoje kwalifikacje w licznych szkoleniach i zjazdach. Do obszarów szczególnych zainteresowań zalicza dermatoonkologię. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, International Dermoscopy Society oraz Polskiego Towarzystwa Leczenia Ran.

Lek. Agnieszka Nowak

Jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach oraz studiów podyplomowych -Medycyna Estetyczna i Kosmetologia Lekarska. Nieustannie szkoli się, kończąc liczne kursy z zakresu ginekologii estetycznej i zabiegowej oraz ultrasonografii. Autorka i współautorka publikacji naukowych. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników, European Society of Aesthetic Gynecology oraz Sekcji Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników.

Lek. Marcin Dębski

Jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w  Katowicach, absolwentem studium zawodowego ,,Masaż z elementami fizjoterapii” potwierdzonego państowym egazminem. Doświadczenie zdobywał na oddziałach Ortopedii i Traumatologii specjalizujących się w chirurgii artroskopowej stawu kolanowego, skokowego oraz ramiennego, endoprotezoplastyce stawu biodrowego i kolanowego oraz w leczeniu urazów narządu ruchu. Główne zainteresowanie w pracy z pacjentem to leczenie w oparciu o procedury z wykorzystaniem USG, nieoperacyjne leczenie bólu przewlekłego oraz małoinwazyjne leczenie artroskopowe. W trakcie leczenia chorego stara się podchodzić do procesu holistycznie co potwierdzają liczne certyfikaty ukończonych kursów oraz szkoleń teoretycznych i praktycznych.