Lifting hybrydowy

Lifting hybrydowy

czas zabiegu

45 min

rekomendowana ilość zabiegów

1

zabieg wykonuje

lekarz

Nowoczesne podejście do zabiegów medycyny estetycznej.

Lifting hybrydowy to unikatowy zabieg, który kompleksowo wpływa na poprawę wyglądu. Trzy różne produkty Restylane (Restylane Lyft, Restylane Defyne, Restylane) oraz dwie różne technologie – NASHA i OBT, które oddzielnie zapewniają efekt liftingu, delikatnego modelowania oraz subtelne dodanie objętości. Stosowane łącznie, w  zależności od indywidualnych potrzeb pacjenta pozwolą uzyskać naturalny efekt odmłodzenia i podkreślenia piękna podczas jednego zabiegu.

Lifting Hybrydowy to zabieg szyty na miarę, dostosowany do Twoich potrzeb i predyspozycji. Stabilizowany kwas hialuronowy stworzony dzięki opatentowanej technologii NASHA™ charakteryzuje się wysoką trwałością, wypełnia tkanki zwiększając ich objętość i stymulując je do produkcji kolagenu. W efekcie skóra zyskuje sprężystość i jędrność a rezultaty są naturalne, zapewniając piękny, młodzieńczy wygląd. Marka Restylane obejmuje również produkty stworzone na bazie technologii Optimal Balance Technology™ stworzonej w celu bezpiecznego i trwałego leczenia objawów starzenia. Każdy z  preparatów, dzięki odpowiednio dopasowanym parametrom perfekcyjnie integruje się ze skórą i zapewnia jej stosowne uniesienie. Dzięki temu produkty zaspokajają indywidualne potrzeby estetyczne pacjentów.

Wskazania do zabiegu:
• Utrata jędrności i napięcia
• Pogorszenie owalu twarzy
• Zmarszczki i bruzdy
• Widoczne oznaki starzenia się skóry
• Twarz wyglądająca na zmęczoną

Jak wygląda zabieg?
Przed zabiegiem przeprowadzana jest konsultacja lekarska, podczas której lekarz omawia szczegółowo zasadę działania i  przebieg zabiegu. Wstrzyknięcie kwasu hialuronowego polega na podaniu preparatu w  kilku lub kilkunastu miejscach. Zabieg odbywa się w  znieczuleniu miejscowym.

Przeciwwskazania:
– Ciąża, karmienie piersią
– Choroby o podłożu autoimmunologicznym
– Skłonność do powstawania blizn przerostowych
– Stany zapalne skóry, aktywna opryszczka
– Nadwrażliwość na kwas hialuronowy
– Choroby nowotworowe

Jeżeli chcecie Państwo zasięgnąć dodatkowych informacji o lifting hybrydowym– prosimy o kontakt pod numerem 733 802 382 W celu uzyskania informacji na temat cen zabiegu zachęcamy do zapoznania się z cennikiem.

Zapraszamy!

Inne proponowane zabiegi