Dermatologia

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ

DERMATOCHIRURGIA

Zmiany skórne usuwamy chirurgicznie , elektrofulguracją dzięki zastosowaniu plazmy, kriochirurgią. Odpowiednia metoda dobierana jest przez lekarza w trakcie konsultacji poprzedzającej zabieg i uzależniona jest przede wszystkim od wskazań medycznych.

DERMATOSKOPIA

Dermatoskopia jest badaniem bezbolesnym oraz nieinwazyjnym. Po przeprowadzeniu badania dermatoskopowego lekarz decyduje czy zmiana kwalifikuje się do chirurgicznego wycięcia (z oceną histopatologiczną)

LASEROWE ZAMYKANIE NACZYNEK

Laserowe zamykanie naczynek polega na działaniu wiązki światła lasera wewnątrz naczynia. Energia pochłaniana jest przez hemoglobinę – w wyniku wzrostu temperatury erytrocyty ulegają koagulacji, a naczynie zostaje zamknięte. Proces resorpcji naczynia trwa około 3 tygodni.

PEELINGI MEDYCZNE

Peeling medyczny jest zabiegiem stosowanym przez dermatologów od kilkudziesięciu lat. W leczeniu trądziku stosowanych jest kilka typów peelingów dobieranych indywidualnie do potrzeb pacjenta.

PORADY DERMATOLOGICZNE

Trądzik jest chorobą dermatologiczną, w której sukces terapii zależy od odpowiednio dobranego leczenia. Od nasilenia zmian skórnych uzależnione jest włączenie odpowiedniej terapii.

PRX T-33

Zabieg PRX-T 33 to nieinwazyjna, skuteczna i szybka metoda chemicznej biorewitalizacji skóry właściwej, która łączy w swoim składzie 33%TCA, H2O2 oraz 5% kwas kojowy. Poza głębokim oczyszczeniem twarzy sprawdza się w walce z potrądzikowymi bliznami zanikowymi. Dodatkowym efektem działania jest napięcie oraz rozjaśnienie skóry.

Nie jesteś pewna/y jaki zabieg jest dla Ciebie odpowiedni?

Umów się na konsultacje

i wybierz dogodną terapię razem z lekarzem!

733 802 382

Kontakt